czwartek, 12 marca 2009

h&m home

Sieć h&m ma już kolekcję ubrań everyday, modern, l.o.g.g., divided, szerokie kolekcje dla dzieci, kosmetyki, akcesoria, buty, bieliznę, edycje największych projektantów i te z bawełny organicznej...chyba im było mało, bo wprowadzili w tym sezonie także dział domowy:


"Lubisz się modnie ubierać, choć w domu jesteś z modą na bakier? Nowa kolekcja H&M, poświęcona dekorowaniu wnętrz, pokazuje jak mieć styl, także w domu." - donosi najnowszy magazyn marki... czy to nie lekka przesada?


Owszem, jest kilka świeżych akcentów, jest prostota i naturalność, wręcz neutralność, ale nie można tam znaleźć nic, ponad to, co znajdziemy w najbliższej Ikei.
Argumentem wpływającym na korzyść kolekcji jest fakt, że h&m będzie bardziej dostępny, jeśli już pojawi się w Polsce, niż kilka hal ikei na przedmieściach miast i to, że "zasłony z haemu" brzmią mimo wszystko lepiej niż "stolik z jikeji"...

2 komentarze:

sheep pisze...

mi jednak lepiej brzmia zaslony z ikei. w sumie w polsce ikea wciaz jest troche 'cool' czy 'trendy'. przynajmniej w okolicach niestolicy.
ale poduszeczki 'w ludziki' i 'w miasto' podobaja mi sie, nie powiem :)

kamil pisze...

Nie Ikea, nie H&M, ale Jysk (najlepiej wieczorową porą;)