poniedziałek, 3 grudnia 2012

KUKBUK czy Magazyn Smak?


Za oceanem zapowiadają zamknięcie papierowych wydać, kultowych tygodników, a u nas, na przekór, mimo spadku sprzedaży, wydaje się coraz więcej ekskluzywnych magazynów.


MAGAZYN SMAK


Redakcja "Smaku" zaczęła od świetnego serwisu internetowego. To dzięki nim w maju odkrywał pierożki na Niekłańskiej, na które zabrałam niesfornego Wieśka, na kolację w parku, której nigdy nie nazwiemy randką, dzięki nim poznałam Pana Ziółko, nową odsłonę porcelany Krzysztof, pierwsze wizualizacje Towarzyskiej i dowiedziałam się kto stoi za portalem "gastronauci". Mieli świetne wejście, a sam papierowy Magazyn to ukoronowanie ciężkiej pracy. Chcesz więcej.

.


KUKBUK


Pojawił się znikąd. W październiku facebook, w listopadzie strona, a z końcem miesiąca magazyn w druku. Także w tym przypadku, nie da się odmówić redakcji świetnego oka, gustu i smaku, ale przyznaje, że jestem nieufna.

.

Wydanie drugiego, trzeciego numeru... i sposób prowadzenia serwisów i fanpage zweryfikuje wszystko. Tym czasem pozostaje nam się tylko cieszyć i zabrać do jedzenia! Inspiracji w obydwu nie brakuje!!

Brak komentarzy: